معرفی و دعوت به کلینیک روانشناسی و مشاوره آبی آسمانی

ساخت وبلاگ
چکیده : بسم الله الرحمن الرحیم کلینیک روانشناسی و مشاوره آبی آسمانی سلام  به سایت  " دکتر حسن حیدری نراقی "... با عنوان : معرفی و دعوت به کلینیک روانشناسی و مشاوره آبی آسمانی بخوانید :

بسم الله الرحمن الرحیم

کلینیک روانشناسی و مشاوره آبی آسمانی

سلام

 به سایت  " دکتر حسن حیدری نراقی "   خوش آمدید ؛

 و اما مردم عزیز و مهربانم، برای رفع مشکلات خود، فرزندان ،خانواده، شغلی و اجتماعی و یا اختلالات فردی و یا بیماری خاصی که هنوز نتونستید حلش کنید و یا تشخیص داده نشده، میتوانید به کلینیک روانشناسی و مشاوره آبی آسمانی مراجعه کنید تا با همفکری هم  و تستها و آزمونها و علائم بالینی، به نتایج خوب و با روشهای درمانی مناسب، آن مشکل رو حل کنیم ؛

قبلش یادآور شوم اگر علامت بالینی یا مشکلتان سه تا شش ماه ادامه پیدا کرده و روند زندگیو با مشکل روبرو ساخته بدانید مشکل جدیه و باید یک اقدامی کنید  تا ضمن توکل به خداوند، باید زود بیایید تا راه و چاره ای براش پیدا کنیم، انشاء الله که چیزی نیست ولی اگر مشکل اساسی بود،  حتماٌ تشریف بیاورید، منتظر پیامتونم. 

مکان و آدرس:

لازم به ذکر است آدرس مرکز شماره یک کلینیک آبی آسمانی در میدان رسالت، خیابان آذر (خیابان جنب مسجد الرسول (ص) بالاتراز چهارراه فرجام ، روبروی سرای محله کوهک و پارک ولی عصر قرار گرفته که میتونید از مسیر اتوبان امام علی (ع)هم  با اتوبوسهای BRT  از جنوب و شمال شرق تهران حرکت و در ایستگاه فرجام پیاده بشید و سر کوچه کلینیک در بیایید شماره تلفن کلینیک 77186031-021 میباشد که میتوانید تا لحظه رسیدن با مدیریت کلینیک هماهنگ باشید. 

مکان کلینیک هم  توری طراحی شده که با قرار گرفتن در محیط آن احساس آرامش خاصی میکنید  ریلکس ریلکس تا زمینه  برای رفع مشکل مهیا گردد. 

 هزینه ویزیت هم شاید براتون جالب باشه؛

لازم به ذکر است اینجا تعلق به خودتان دارد و حق ویزیت رو خودتان  نسبت به تعرفه تعیین میکنید و هر چه راضی هستید پرداخت میکنید. و مابقی آن را به ازای هر 10% یک نفر را جهت رفع مشکلش به کلینیک معرفی میکنید تا قدم خیری هم برای افراد اطرافمان(دوستان و بستگان و آشنایان) که در مشکلشان مانده اند  برداشته باشیم.  تا با هم جمله بنی آدم اعضای یکدیگرند را محقق کنیم؛

برای معلولین و جانبازان هم تخفیف 50%  در نظر گرفته شده که با معرفی خیریه ها رایگان بوده  تا مراجعین حداقل دغدغه و استرس پرداخت  را هم نداشته باشند.

به امید دیدار و آرزوی شادی و نشاط و زندگی سالم همراه با آرامش برای شما

تنها راه ارتباط اولیه:

برای مراجعه   فقط  کافیه قبلش،  نام   و سن  و علت مراجعه رو به شماره    09109804500    sms کرده یا پیام کوتاه بفرستید تا زمان مراجعه و آدرس کامل برایتان ارسال شود.

خواهشمندم برای بالا بردن کیفیت و خدمات بیشتر،و تثبیت روشهای درمانی در زمانهای مختلف، نظرات و پیشنهادات  و یا وضعیت بهبودی و اثر بخشی راه حل ها و درمانها را به آدرس gmail زیر ارسال کنید؛ متشکرم

www.iran.psychologist.heidary@gmail.com

+ نوشته شده در  چهارشنبه هفتم مهر ۱۳۹۵ساعت 3:15  توسط dr.hassan.heidary.naraghy  | 
معرفی,دعوت,کلینیک,روانشناسی,مشاوره,آبی,آسمانی,...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 0:08